Sledujte nás:

Rozvoz Frýdek Místek

Rozvoz Ostrava

Po - Čt, Ne

Pá, So

10:45 - 21:45

10:45 - 22:45

Rozvoz
Frýdek Místek

Rozvoz
Ostrava

Po - Čt, Ne

Pá, So

10:45 - 21:45

10:45 - 22:45

Sledujte nás:

Obchodní podmínky

Platnost od 1. 11. 2013

PEPE PIZZA rozváží pizzu dle objednávky do všech částí města Frýdku – Místku a blízkého okolí. Okolí je rozděleno na jednotlivé zóny se stanoveným minimálním množstvím, resp. částkou za objednávku. Vyhrazujeme si právo nerozvážet do některých oblastí.

Platební podmínky:
Platba je možná pouze hotově, nebo prostřednictvím akceptovaných stravenek (Ticket Restaurant, Sodexho, Le Chegue Dejaners). Firma PEPE PIZZA si tímto vyhrazuje právo do zbylé hodnoty stravenek nevydávat. Naši řidiči z bezpečnostních důvodů u sebe nemají více než 1000,- Kč v hotovosti, prosíme, připravte si drobné, nebo předem nahlaste, že budete platit vyšší bankovkou, než je 1000,- Kč. Veškeré platby probíhají v české měně. Peníze si prosím přepočítejte při placení. Na pozdější reklamace nebude brán zřetel. Všechny ceny uvedené na našich internetových stránkách a tiskovinách jsou včetně DPH, balného a dovozu. PEPE PIZZA si vyhrazuje právo mít aktuální nabídku cen a akcí na www.pepepizza.cz a měnit ho dle vlastního uvážení.

Přeprava a dodací podmínky:
Veškerý sortiment je převážen v hygienicky nezávadných termoboxech, nebo chladicích boxech. Nápoje a přílohy se rozváží pouze s pizzou, nebo hlavním jídlem. Veškeré přijaté objednávky jsou jak pro podávajícího, tak pro kupujícího závazné. Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu. Prodávající si vyhrazuje právo, že některý doplňkový sortiment může být dočasně vyprodán. V těchto případech bude kupujícímu nabídnuta jiná alternativa. Kupující je povinen odebrat objednaní zboží a zaplatit za něj celkovou cenu. Prodávající se zavazuje objednané zboží doručit na adresu uvedenou při objednávce a to v co nejkratším možném termínu. PEPE PIZZA je pouze rozvozová firma, nikoli donášková služba. Výjimkou jsou držitelé průkazu ZTP, nebo ZTP/P. Alkoholické nápoje neprodáváme osobám mladším 18 let.

Suroviny:
V naší pizzerii používáme pro výrobu pizzy vždy nejčerstvější a velmi kvalitní suroviny. Celý výrobní proces podléhá systému kontroly kritických bodů tzv. HACCP. Veškeré pizzy jsou určeny k okamžité konzumaci. Pokud se však stane, že zboží neodpovídá stanovené kvalitě, nebo neodpovídá objednávce, má zákazník nárok na reklamaci. Doporučujeme zákazníkovi, aby si při převzetí objednávky překontroloval objednávku, jestli odpovídá tomu, co si skutečně objednal. Při přání zákazníka odebrat jednu, či více ingrediencí z objednávky, nemá objednávající nárok na žádnou slevu. V případě, že si zákazník přidá jednu, či více ingrediencí, cena se dopočítá dle aktuálního ceníku ingrediencí. V případě odebrání základních zaškrtnutých ingrediencí se cena nemění. Gramáže uvedené u jídel jsou uvedeny v syrovém stavu.

Dodací lhůty:
Našim cílem je zajišťovat nejlepší rozvoz pizzy s garancí horké pizzy a brzkým dovozem Vaší objednávky v rozmezí od 35 do 60 minut od objednání. Náš dispečink Vám sdělí aktuální čas dodání při příjmu objednávky. Bohužel, ne vždy jde všechno tak, jak bychom si přáli. Proto některé faktory, jako například počasí, nebo dopravní situace nám v této snaze mohou bránit. Za zpoždění zaviněné třetí osobou (nehoda apod.), nemůžeme nést odpovědnost, a proto toto není důvodem oprávněné reklamace. V případě komplikací budete telefonicky vyrozuměni. Vyhrazujeme si právo odmítnout rozvoz v případě, že by mohla vlivem přetížené kapacity pizzerie, nebo jiných okolností utrpět kvalita námi dodávaných produktů.

Akce, speciální nabídky a slevy:
Všechny akce, speciální nabídky a slevy musí být uplatněny při objednávce. Nelze požadovat zpětně. Každá akce, speciální nabídka, nebo sleva má specifické podmínky pro uplatnění, které jsou součástí nabídky a nelze je vzájemně kombinovat. Vyhrazujeme si právo kdykoliv odvolat, ukončit, nebo zrušit jakoukoliv naší akci, speciální nabídku, nebo slevu.

Reklamační řád:
V naší firme si zakládáme nejen na surovinách a kvalitě jídla, ale také na co nejkvalitnějších surovinách a přístupu k zákazníkovi. Jsme si bohužel vědomi, že přes všechnu naši snahu může lidský faktor bohužel selhat. Ať už kuchař, který zapomene dát na pizzu ingredienci, nebo řidič, který při výdeji omylem prohodí objednávky. Pokud zákazník zjistí při kontrole zboží, že mu na jeho objednávce chybí přídavek, který si přiobjednal, nemusí za něj rozvozci platit. Pokud toto zjistí až doma, ať neprodleně volá linku 739 902 902. Pokud k takovéto situaci dojde, nebo pokud dokonce nejste spokojeni s chováním řidiče, okamžitě volejte na telefonní linku 739 902 902 a my budeme co nejrychleji reagovat na Vaši stížnost. My Vám rádi vyhovíme a Vy nám tím pomůžete zkvalitňovat naše služby. Přestože věnujeme maximální péči při výběru surovin, maso a uzeniny mohou obsahovat drobné úlomky kůstek. V tomto případě nenese PEPE PIZZA odpovědnost za drobné vady způsobené našimi dodavateli. Reklamace zboží se vztahuje pouze a jen na zboží v ten den zakoupené. Každou reklamaci řešíme individuálně. Na požadované reklamace z předchozích dnů nebude zákazníkovi vyhověno. Pokud není zákazník jakkoli spokojen s objednávkou ať už z důvodu kvality, teploty, obsahem objednávky, nebo z jiného důvodu, musí neprodleně volat na linku 739 902 902. V případě, že bude reklamace oprávněná, bude nabídnuta zákazníkovi výměna zboží. Nová objednávka bude zákazníkovi dodána v co nejkratším možném čase. Vaše reklamace vyřizujeme pouze na telefonní lince 739 902 902 v průběhu otevírací doby. Na reklamace, které obdržíme na firemní email info@pepepizza.cz nebudeme brát zřetel. Na tento email můžete posílat Vaše názory, nápady, nabídky spolupráce, nebo žádosti o zaměstnání.

Ochrana osobních údajů:
Údaje o zákaznících zásadně nesdělujeme třetím osobám, kromě těch, které se přímo podílejí na vyřízení objednávky zákazníka (řidiči apod.) a to pouze v nutném rozsahu. V zájmu zkvalitňování našich služeb, může být Váš hovor zaznamenáván.

Ochranná známka & copyright:
Logo PEPE PIZZA je registrovanou ochrannou známkou a je chráněno právem. Veškerý obsah těchto stránek je majetkem PEPE PIZZA.

© 2013 PEPE PIZZA všechna práva vyhrazena